072-CAD i7, Quadro P2000 5GB
Werkt u met professionele applicaties zoals AutoCAD, VectorWorks, Revit of Inventor dan heeft u weinig aan een i3-processor en GTX videokaart. 072-PC weet wat u beter zou kunnen gebruiken en heeft veel ervaring in het samenstellen van maatwerksystemen voor de meest specifieke doeleinden.
Naast onze premium- en game-pc’s hebben wij tevens een aantal CAD-pc’s samengesteld waarmee u de beste kwaliteit voor de beste prijs kunt verwachten. Wij kunnen u een voorzet geven met een van deze systemen maar uiteraard kunt u ook alles volledig naar wens samenstellen. Wij bieden eindeloze mogelijkheden en zorgen ervoor dat u de nieuwste hardware krijgt.
Van bestellen tot afhalen of bezorgen; uw CAD-pc kan al binnen 2 werkdagen gereed zijn. Neem voor vrijblijvend advies of een offerte contact met ons op via info@072-pc.nl of bel direct 072-7202257.