HP ProDesk 400 G5 Mini i5-9500T | 512GB SSD | 16GB RAM | W11 Pro
De HP ProDesk 400 G5 Mini is een compacte en betrouwbare zakelijke desktop-pc, ontworpen voor stabiel en efficiënt dagelijks gebruik. De Intel Core i5-9500T processor in combinatie met 16 GB RAM en een snelle 512 GB SSD zorgt voor soepele prestaties bij kantoorwerk, internetgebruik en lichte multitasking.
Dankzij het compacte mini-formaat is deze pc ideaal voor ruimtebesparende werkplekken en kan hij eenvoudig achter een monitor worden gemonteerd. Met Windows 11 Pro profiteer je van professionele beveiliging, stabiliteit en handige zakelijke functies.
Een krachtige, stille en energiezuinige desktopoplossing die perfect geschikt is voor zowel kantoor als thuisgebruik.
| Processor | Intel Core i5-9500T (9th gen.) |
| Geheugen | 16 GB DDR4 |
| Harde schijf | 512 GB SSD |
| Software | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 Jaar hardware garantie |
| Aansluitingen | 2x Displayport 1x VGA (HDMI middels een verloopstekker, zie extra’s) 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Ethernet poort RJ45 |
| Afmetingen HxBxD | 34 x 177 x 175 mm |
| AC adapter | Meegeleverd |
(ook bij evt. upgrades)
HP ProDesk 400 G5 Mini i5-9500T | 512GB SSD | 16GB RAM | W11 Pro
Oorspronkelijke prijs was: € 387,-.€ 349,-Huidige prijs is: € 349,-. incl. BTW € 288,43excl. BTW
De HP ProDesk 400 G5 Mini is een compacte en betrouwbare zakelijke desktop-pc, ontworpen voor stabiel en efficiënt dagelijks gebruik. De Intel Core i5-9500T processor in combinatie met 16 GB RAM en een snelle 512 GB SSD zorgt voor soepele prestaties bij kantoorwerk, internetgebruik en lichte multitasking.
Dankzij het compacte mini-formaat is deze pc ideaal voor ruimtebesparende werkplekken en kan hij eenvoudig achter een monitor worden gemonteerd. Met Windows 11 Pro profiteer je van professionele beveiliging, stabiliteit en handige zakelijke functies.
Een krachtige, stille en energiezuinige desktopoplossing die perfect geschikt is voor zowel kantoor als thuisgebruik.
| Processor | Intel Core i5-9500T (9th gen.) |
| Geheugen | 16 GB DDR4 |
| Harde schijf | 512 GB SSD |
| Software | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 Jaar hardware garantie |
| Aansluitingen | 2x Displayport 1x VGA (HDMI middels een verloopstekker, zie extra’s) 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Ethernet poort RJ45 |
| Afmetingen HxBxD | 34 x 177 x 175 mm |
| AC adapter | Meegeleverd |
9 op voorraad
-
Gratis verzending (vanaf €75,-)
Vóór 15:00 = vandaag verzonden
-
2 jaar garantie
Ook op refurbished
-
Trusted Shops
Unieke kopersbescherming
-
Niet goed, geld terug
14 dagen bedenktijd






