HP ZBook Firefly 14 G9 i5-1245U | 256GB SSD | 16GB RAM | 14” FHD+ IPS | W11 Pro
De HP ZBook Firefly 14 G9 is een moderne en lichte laptop, ideaal voor zakelijk gebruik. Met de Intel Core i5-1245U, 16 GB DDr5 RAM en een snelle 256 GB SSD werk je soepel en efficiënt, ook bij multitasking.
Het 14” FHD+ IPS scherm biedt extra werkruimte en een scherp beeld, perfect voor productiviteit onderweg. Met Windows 11 Pro beschik je over professionele functies en optimale beveiliging. Een krachtige en draagbare laptop voor elke werkdag.
| Merk | HP |
| Model | ZBook Firefly 14 G9 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i5-1245U – (12th gen.) |
| Opslag | 256 GB SSD |
| Werkgeheugen | 16 GB DDR5 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 IPS |
| Grafisch | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| USB | 2x USB 3.2 2x USB C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 1,45 KG / 224 x 315 x 19,9 mm |
(ook bij evt. upgrades)
HP ZBook Firefly 14 G9 i5-1245U | 256GB SSD | 16GB RAM | 14” FHD+ IPS | W11 Pro
€ 519,- incl. BTW € 428,93excl. BTW
De HP ZBook Firefly 14 G9 is een moderne en lichte laptop, ideaal voor zakelijk gebruik. Met de Intel Core i5-1245U, 16 GB DDr5 RAM en een snelle 256 GB SSD werk je soepel en efficiënt, ook bij multitasking.
Het 14” FHD+ IPS scherm biedt extra werkruimte en een scherp beeld, perfect voor productiviteit onderweg. Met Windows 11 Pro beschik je over professionele functies en optimale beveiliging. Een krachtige en draagbare laptop voor elke werkdag.
| Merk | HP |
| Model | ZBook Firefly 14 G9 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i5-1245U – (12th gen.) |
| Opslag | 256 GB SSD |
| Werkgeheugen | 16 GB DDR5 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 IPS |
| Grafisch | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| USB | 2x USB 3.2 2x USB C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 1,45 KG / 224 x 315 x 19,9 mm |
7 op voorraad
-
Gratis verzending (vanaf €75,-)
Vóór 15:00 = vandaag verzonden
-
2 jaar garantie
Refurbished mét garantie
-
Trusted Shops
Unieke kopersbescherming
-
Niet goed, geld terug
14 dagen bedenktijd







