HP ZBook Fury 15 G7 i7-10850H | 512GB SSD | 32GB RAM | T2000 4GB | 15,6” FHD IPS | W11 Pro
HP ZBook Fury 15 G7 – High-end refurbished workstation
De HP ZBook Fury 15 G7 behoort tot de absolute topklasse workstations van HP en is ontworpen voor zeer veeleisende professionele toepassingen. Met de krachtige Intel Core i7-10850H processor, maar liefst 32 GB RAM, een snelle 512 GB SSD en de NVIDIA T2000 grafische kaart met 4 GB videogeheugen levert deze laptop maximale prestaties. Het 15,6” Full HD IPS-scherm biedt scherp en nauwkeurig beeld, ideaal voor CAD, 3D-ontwerp, engineering en videobewerking. Windows 11 Pro zorgt voor stabiliteit, beveiliging en professionele functionaliteit. Een extreem krachtige en duurzame werkmachine voor professionals die niets aan het toeval overlaten.
| Merk | HP |
| Model | ZBook Fury 15 G7 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i7-10850H (10th gen.) |
| Opslag | 512GB SSD |
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Schermgrootte | 15,6 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Nvidia T2000 4GB |
| Grafische poorten | HDMI Mini DisplayPort |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja, Dual-band |
| Bluetooth | Ja 5.0 |
| Cardreader | Ja, SD-Card |
| USB | 2x USB 3.2 2x USB C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 2,42 KG / 242 x 357 x 25 mm |
(ook bij evt. upgrades)
HP ZBook Fury 15 G7 i7-10850H | 512GB SSD | 32GB RAM | T2000 4GB | 15,6” FHD IPS | W11 Pro
€ 699,- incl. BTW € 577,69excl. BTW
HP ZBook Fury 15 G7 – High-end refurbished workstation
De HP ZBook Fury 15 G7 behoort tot de absolute topklasse workstations van HP en is ontworpen voor zeer veeleisende professionele toepassingen. Met de krachtige Intel Core i7-10850H processor, maar liefst 32 GB RAM, een snelle 512 GB SSD en de NVIDIA T2000 grafische kaart met 4 GB videogeheugen levert deze laptop maximale prestaties. Het 15,6” Full HD IPS-scherm biedt scherp en nauwkeurig beeld, ideaal voor CAD, 3D-ontwerp, engineering en videobewerking. Windows 11 Pro zorgt voor stabiliteit, beveiliging en professionele functionaliteit. Een extreem krachtige en duurzame werkmachine voor professionals die niets aan het toeval overlaten.
| Merk | HP |
| Model | ZBook Fury 15 G7 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i7-10850H (10th gen.) |
| Opslag | 512GB SSD |
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Schermgrootte | 15,6 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Nvidia T2000 4GB |
| Grafische poorten | HDMI Mini DisplayPort |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja, Dual-band |
| Bluetooth | Ja 5.0 |
| Cardreader | Ja, SD-Card |
| USB | 2x USB 3.2 2x USB C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 2,42 KG / 242 x 357 x 25 mm |
9 op voorraad
-
Gratis verzending (vanaf €75,-)
Vóór 15:00 = vandaag verzonden
-
2 jaar garantie
Ook op refurbished
-
Trusted Shops
Unieke kopersbescherming
-
Niet goed, geld terug
14 dagen bedenktijd







