HP EliteBook 830 G6 i5-8265U | 256GB SSD | 8GB RAM | 13,3” FHD IPS | W11 Pro
HP EliteBook 830 G6 – Compacte refurbished laptop
De HP EliteBook 830 G6 is een luxe zakelijke laptop uit de EliteBook-serie, ontworpen voor dagelijks (kantoor)gebruik. De Intel Core i5-8265U processor in combinatie met 8 GB RAM en een 256 GB SSD biedt vlotte en betrouwbare prestaties voor e-mail, internet, Office-toepassingen en licht multitasken. Het compacte 13,3” Full HD IPS-scherm zorgt voor scherp beeld en prettig kijkcomfort, ideaal voor werken op kantoor of onderweg. Met Windows 11 Pro ben je verzekerd van professionele beveiliging en stabiliteit. Een duurzame en efficiënte keuze voor dagelijks gebruik.
| Merk | HP |
| Model | EliteBook 830 G6 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i5-8265U (8th gen.) |
| Opslag | 256 GB SSD |
| Werkgeheugen | 8 GB |
| Schermgrootte | 13,3 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Intel® UHD Graphics 620 |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja, Dual-band |
| Bluetooth | Ja |
| USB | 2x USB 3.2 1x USB-C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 Jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 1,33 KG / 229 x 310 x 17 mm |
(ook bij evt. upgrades)
HP EliteBook 830 G6 i5-8265U | 256GB SSD | 8GB RAM | 13,3” FHD IPS | W11 Pro
€ 279,- incl. BTW € 230,58excl. BTW
HP EliteBook 830 G6 – Compacte refurbished laptop
De HP EliteBook 830 G6 is een luxe zakelijke laptop uit de EliteBook-serie, ontworpen voor dagelijks (kantoor)gebruik. De Intel Core i5-8265U processor in combinatie met 8 GB RAM en een 256 GB SSD biedt vlotte en betrouwbare prestaties voor e-mail, internet, Office-toepassingen en licht multitasken. Het compacte 13,3” Full HD IPS-scherm zorgt voor scherp beeld en prettig kijkcomfort, ideaal voor werken op kantoor of onderweg. Met Windows 11 Pro ben je verzekerd van professionele beveiliging en stabiliteit. Een duurzame en efficiënte keuze voor dagelijks gebruik.
| Merk | HP |
| Model | EliteBook 830 G6 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i5-8265U (8th gen.) |
| Opslag | 256 GB SSD |
| Werkgeheugen | 8 GB |
| Schermgrootte | 13,3 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Intel® UHD Graphics 620 |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja, Dual-band |
| Bluetooth | Ja |
| USB | 2x USB 3.2 1x USB-C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 Jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 1,33 KG / 229 x 310 x 17 mm |
4 op voorraad
-
Gratis verzending (vanaf €75,-)
Vóór 15:00 = vandaag verzonden
-
2 jaar garantie
Ook op refurbished
-
Trusted Shops
Unieke kopersbescherming
-
Niet goed, geld terug
14 dagen bedenktijd








