HP EliteBook 845 G8 Ryzen 7-5850U | 256GB SSD | 16GB RAM | 14” FHD IPS | W11 Pro
HP EliteBook 845 G8 – Krachtige laptop voor zakelijke én privé
De HP EliteBook 845 G8 is een luxe zakelijke laptop, ontworpen voor intensief dagelijks gebruik, maar ook zeer geschikt voor privégebruik. De krachtige AMD Ryzen 7-5850U processor, 16 GB RAM en snelle 256 GB SSD zorgen voor vlotte prestaties bij werk, studie en entertainment. Het 14” Full HD IPS-scherm biedt scherp beeld en prettig kijkcomfort. Met Windows 11 Pro profiteer je van professionele beveiliging en stabiliteit, zowel zakelijk als thuis. Een duurzame allround laptop voor wie kwaliteit en prestaties zoekt.
| Merk | HP |
| Model | EliteBook 845 G8 |
| Processor | AMD® |
| Processor Type | Ryzen™ 7 PRO 5850U |
| Opslag | 256 GB SSD |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Radeon™ Vega Graphics |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja, Dual-band |
| Bluetooth | Ja |
| USB | 2x USB 3.2 2x USB-C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 Jaar hardware garantie |
| Gewicht + Afmetingen | 1,34 KG / 214 x 323 x 17,9 mm |
(ook bij evt. upgrades)
HP EliteBook 845 G8 Ryzen 7-5850U | 256GB SSD | 16GB RAM | 14” FHD IPS | W11 Pro
€ 429,- incl. BTW € 354,55excl. BTW
HP EliteBook 845 G8 – Krachtige laptop voor zakelijke én privé
De HP EliteBook 845 G8 is een luxe zakelijke laptop, ontworpen voor intensief dagelijks gebruik, maar ook zeer geschikt voor privégebruik. De krachtige AMD Ryzen 7-5850U processor, 16 GB RAM en snelle 256 GB SSD zorgen voor vlotte prestaties bij werk, studie en entertainment. Het 14” Full HD IPS-scherm biedt scherp beeld en prettig kijkcomfort. Met Windows 11 Pro profiteer je van professionele beveiliging en stabiliteit, zowel zakelijk als thuis. Een duurzame allround laptop voor wie kwaliteit en prestaties zoekt.
| Merk | HP |
| Model | EliteBook 845 G8 |
| Processor | AMD® |
| Processor Type | Ryzen™ 7 PRO 5850U |
| Opslag | 256 GB SSD |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Radeon™ Vega Graphics |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja, Dual-band |
| Bluetooth | Ja |
| USB | 2x USB 3.2 2x USB-C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 Jaar hardware garantie |
| Gewicht + Afmetingen | 1,34 KG / 214 x 323 x 17,9 mm |
8 op voorraad
-
Gratis verzending (vanaf €75,-)
Vóór 15:00 = vandaag verzonden
-
2 jaar garantie
Ook op refurbished
-
Trusted Shops
Unieke kopersbescherming
-
Niet goed, geld terug
14 dagen bedenktijd








