Lenovo ThinkPad P15v Gen 3 i7-12800H | 512GB SSD | 16GB RAM | A2000 4GB | 15,6” FHD | W11 Pro
De Lenovo ThinkPad P15v Gen 3 is ontworpen voor veeleisende professionele toepassingen. Met de snelle Intel Core i7-12800H processor, 16 GB RAM, een vlotte 512 GB SSD en de NVIDIA RTX A2000 grafische kaart met 4 GB videogeheugen levert deze laptop uitstekende prestaties voor dagelijks professioneel gebruik.
Het 15,6” Full HD-scherm zorgt voor helder en scherp beeld, waardoor hij zeer geschikt is voor onder andere CAD, grafisch ontwerp, engineering en videobewerking. Dankzij Windows 11 Pro profiteer je van optimale beveiliging, stabiliteit en uitgebreide zakelijke functionaliteiten.
Een betrouwbare en krachtige werkmachine voor professionals die prestaties en mobiliteit willen combineren.
| Merk | Lenovo |
| Model | ThinkPad P15v Gen 3 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i7-12800H (12th gen.) |
| Opslag | 512GB SSD |
| Werkgeheugen | 16GB |
| Schermgrootte | 15,6 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Nvidia RTX A2000 4GB |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Dolby Audio™ |
| Wifi | Ja, Intel® WiFi 6 AX211 |
| Bluetooth | Ja 5.2 |
| Cardreader | Ja, SD-Card |
| USB | 2x USB 3.2 1x USB C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 2,09 KG / 250 x 366 x 22 mm |
(ook bij evt. upgrades)
Lenovo ThinkPad P15v Gen 3 i7-12800H | 512GB SSD | 16GB RAM | A2000 4GB | 15,6” FHD | W11 Pro
€ 799,- incl. BTW € 660,33excl. BTW
De Lenovo ThinkPad P15v Gen 3 is ontworpen voor veeleisende professionele toepassingen. Met de snelle Intel Core i7-12800H processor, 16 GB RAM, een vlotte 512 GB SSD en de NVIDIA RTX A2000 grafische kaart met 4 GB videogeheugen levert deze laptop uitstekende prestaties voor dagelijks professioneel gebruik.
Het 15,6” Full HD-scherm zorgt voor helder en scherp beeld, waardoor hij zeer geschikt is voor onder andere CAD, grafisch ontwerp, engineering en videobewerking. Dankzij Windows 11 Pro profiteer je van optimale beveiliging, stabiliteit en uitgebreide zakelijke functionaliteiten.
Een betrouwbare en krachtige werkmachine voor professionals die prestaties en mobiliteit willen combineren.
| Merk | Lenovo |
| Model | ThinkPad P15v Gen 3 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i7-12800H (12th gen.) |
| Opslag | 512GB SSD |
| Werkgeheugen | 16GB |
| Schermgrootte | 15,6 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Nvidia RTX A2000 4GB |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Dolby Audio™ |
| Wifi | Ja, Intel® WiFi 6 AX211 |
| Bluetooth | Ja 5.2 |
| Cardreader | Ja, SD-Card |
| USB | 2x USB 3.2 1x USB C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 2,09 KG / 250 x 366 x 22 mm |
1 op voorraad
-
Gratis verzending (vanaf €75,-)
Vóór 15:00 = vandaag verzonden
-
2 jaar garantie
Ook op refurbished
-
Trusted Shops
Unieke kopersbescherming
-
Niet goed, geld terug
14 dagen bedenktijd





