HP EliteBook 840 G8 i7-1185G7 | 256GB SSD | 16GB RAM | 14” FHD IPS | W11 Pro
HP EliteBook 840 G8 – Krachtige zakelijke refurbished laptop
De HP EliteBook 840 G8 is een luxe zakelijke laptop, ontworpen voor intensief dagelijks gebruik. De krachtige Intel Core i7-1185G7 processor in combinatie met 16 GB RAM en een snelle 256 GB SSD levert uitstekende prestaties en soepel multitasken. Het 14” Full HD IPS-scherm biedt scherp beeld en prettig kijkcomfort, ideaal voor productief werken. Met Windows 11 Pro beschik je over professionele beveiliging en zakelijke functionaliteit. Een duurzame en hoogwaardige laptop voor de veeleisende professional of thuisgebruiker.
| Merk | HP |
| Model | EliteBook 840 G8 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i7-1185G7 (11th gen.) |
| Opslag | 256 GB SSD |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja, Dual-band |
| Bluetooth | Ja |
| USB | 2x USB 3.2 2x USB-C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 Jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 1,34 KG / 214 x 323 x 17,9 mm |
(ook bij evt. upgrades)
HP EliteBook 840 G8 i7-1185G7 | 256GB SSD | 16GB RAM | 14” FHD IPS | W11 Pro
€ 489,- incl. BTW € 404,13excl. BTW
HP EliteBook 840 G8 – Krachtige zakelijke refurbished laptop
De HP EliteBook 840 G8 is een luxe zakelijke laptop, ontworpen voor intensief dagelijks gebruik. De krachtige Intel Core i7-1185G7 processor in combinatie met 16 GB RAM en een snelle 256 GB SSD levert uitstekende prestaties en soepel multitasken. Het 14” Full HD IPS-scherm biedt scherp beeld en prettig kijkcomfort, ideaal voor productief werken. Met Windows 11 Pro beschik je over professionele beveiliging en zakelijke functionaliteit. Een duurzame en hoogwaardige laptop voor de veeleisende professional of thuisgebruiker.
| Merk | HP |
| Model | EliteBook 840 G8 |
| Processor | Intel |
| Processor Type | i7-1185G7 (11th gen.) |
| Opslag | 256 GB SSD |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 IPS |
| Grafisch | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Grafische poorten | HDMI |
| Webcam | Ja |
| Geluid | Bang & Olufsen |
| Wifi | Ja, Dual-band |
| Bluetooth | Ja |
| USB | 2x USB 3.2 2x USB-C |
| Toetsenbord | QWERTY (US) Verlicht toetsenbord |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro (Klaar voor gebruik) |
| Conditie | Minimale gebruikssporen meer info? |
| Garantie | 2 Jaar hardware garantie Lader en accu 3 mnd. |
| Gewicht + Afmetingen | 1,34 KG / 214 x 323 x 17,9 mm |
Uitverkocht
-
Gratis verzending (vanaf €75,-)
Vóór 15:00 = vandaag verzonden
-
2 jaar garantie
Ook op refurbished
-
Trusted Shops
Unieke kopersbescherming
-
Niet goed, geld terug
14 dagen bedenktijd







